Sesje ślubne w Lublinie

Nazywam się Kamil Spólnicki i jako fotograf ślubny z Lublina opowiem Wam jak wyglada fotografia ślubna w moim wykonaniu. Duża część ślubów na których goszczę ma miejsce w Lublinie i okolicach. Lublin to miasto pełne znakomitych miejsc na przygotowania ślubne, wymarzony ślub, wesele czy zdjęcia z sesji poślubnej.  Wiele moich par, które wybrały mnie na swojego fotografa ślubnego pyta mnie o najciekawsze i najlepsze miejsca, aby ich zdjęcia ślubna wyglądały niebanalnie i wyjątkowo. Po latach bycia fotografem znam wiele sprawdzonych miejsc z makijażem ślubnym, sali weselnych i oryginalnych miejsc na plenery.

Kiedy przychodzi ten najważniejszy dzień - dzień ślubu, staram się towarzyszyć parze młodej od samego  początku. Przeważnie pracę zaczynam od przygotowań ślubnych i makijażu ślubnego. Mam swoje 3 ulubione miejsca w Lublinie, które zawsze polecam: Willa Różana(al. Warszwska), Make Up Place(ul.Bernardynska) oraz Make Up Love(ul.Lipowa). Te studia oprócz świetnego makijażu, oferują ładne wnętrza, które nadają klimat waszym ślubnym fotografiom.

Willa Różana

Lublin, Aleja Warszawska 51

Willa Różana w Lublinie to piękny, stary dworek. Zachwyca w swoim wyglądem z zewnątrz, a jeszcze bardziej wewnątrz. Oprócz świetnego miejsca, znajdziecie tam fantastyczne podejście do ludzi oraz prawdziwych wizażystów z powołaniem.

Make Up Place - Aneta Błaszczak

Lublin, Bernardyńska 12

Moje ulubione studio prawdziwego wizażu. Cudowne studio w jednej z kamienic, w której znajdziecie najlepszą makijażystkę w Lublinie. Oprócz najlepszego makijażu, otrzymacie dawkę świetnego humoru i profesjonalizmu. Gorąco polecam!

 

Make Up Love - Izabela Kwietniewska

Lublin, Lipowa 11/5

Podobnie jak dwa poprzednie miejsca, studio Izy urzeka gościnnością, profesjonalizmem i atmosferą a sam makijaż jest świetny. Nie ważne w jakim stanie przychodzicie -  wychodzicie zawsze piękne i naładowane humorem.

Drugim ważnym elementem waszej ślubnej historii jest kościół, w którym odbędzie sie ślub. Przeważnie pary młode wybierają swoją parafie. Jeżeli jednak szukacie wyjątkowego miejsca na swoją ceremonię w Lublinie to śmiało mogę polecić Kościół Dominikanów, Katedrę Lubelską, Kościół pw Niepokalanego poczęcia NMP oraz Kościół pw Matki Bożej Różańcowej.

Kościół pw Matki Bożej Różańcowej

Lublin, Bursztynowa 20

Kościół pw Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Lublin, Bazylianówka 85

Najważniejszym wyborem jest sala weselna. Wygląd sali jest ważny ale nie najważniejszy. Klimat wesela w największym stopniu zależy od umiejętności fotografa i oświetlenia ze sceny. Pokaże Wam kilka przykładowych fotografii z imprez weselnych, zobaczycie jak można przygotować swoje wesele aby miało klimat.

 

Hotel Fokus

Lublin, Aleja Warszawska 109

Dwór nad Wieprzem

Spiczyn, Kijany 27

Dworek Jabłonna

Jabłonna 44a, Jabłonna Druga

Przeważnie jest tak, że wesele mija, nowożeńcy odpoczęli po ślubnym szaleństwie i umawiamy sie na plener ślubny. W większości przypadków pary nie maja wizji na swoje zdjęcia w plenerze. Ja jako fotograf ślubny mam wiele sprawdzonych pomysłów oraz miejsc do fotografowania, lecz najpierw zawsze staram sie poznać parę młodą. Pierwszą dobrą okazją jest dzień ślubu i wesela. Mam mnóstwo czasu aby poznać charaktery oraz preferencje pary młodej. Większość par wybiera romantyczne fotografie w naturze. Ja postaram sie przedstawić wam kilka ulubionych miejsc w Lublinie oraz okolicach.

Piotrawin, Lubelskie

Staw Echo i Stadnina koni w Zwierzyńcu