Sesja narzeczeńska Lublin — czy da się zrobić coś innego w naszym mieście ?
Jasne ! Choć istnieje stereotyp, że w Lublinie to tylko starówka, CSK i przeróżne parki, to my stanowczo chcemy go obalić !

Z Kingą i Tomkiem wybraliśmy się na dach lubelskiego hotelu, jeśli chcecie zobaczyć sesje plenerową na dachu Victorii to, też już taką robiliśmy — kliknij TUTAJ, żeby ją zobaczyć.

Ta sesja narzeczeńska jednogłośnie była przez nas nazwana gastro sesją, było spaghetti, była pizza, Coca-Cola i szampan, po drodze zjedliśmy też chipsy, ale ich na zdjęciach nie ma ;)

K i T przygotowali sobie fajne miejskie outfit, i jak zazwyczaj nie jesteśmy fanami czerni, tak tutaj zgrało się to świetnie.

Co do tego gastro …
Sesji narzeczeńskich zrobiliśmy już mnóstwo i wiemy, że fajnie robić nie tylko takie romantyczne przytulane czy całowane zdjęcia, dobrze włączyć coś innego, świeżego.

Naszym zdaniem pizza i szampan na takich zdjęciach zawsze się sprawdzą ! I są fajnym przerywnikiem w takich standardowych narzeczeńskich fotach.

A, najważniejsze modele nie chodzą głodni ! 😉

Jak zobaczycie na zdjęciach, najpierw zrobiliśmy mały wstęp w drodze do hotelu, kilka kadrów na pasach na ulicy Piłsudskiego. Dach znajduje się na 11 pietrze, jest naprawdę wysoko i widać panoramę prawie całego miasta !

Na tarasie widokowym zaczęliśmy właśnie od takich klasyków narzeczeńskich czy duszo buziaków i przytulania, na zdjęciach zawsze staramy się, żeby wszystko wychodziło jak najbardziej naturalnie, żeby pozy oraz Wasze miny były niewymuszone :) Kto był na sesji z Kamilem, ten wie, że jest mistrzem rozluźniania atmosfery i opowiadania sucharów ;)

Następny punkt spaghetti ! I tutaj naszej parze nie trzeba było za wiele mówić, udzieliła się już im atmosfera, przestali się krępować i zdjęcia robiły się same !

Później przeszliśmy do tej części bardziej „rebel”, czyli wejście na napis Victoria, to nasze ulubione miejsce ! Czerwony napis, czerwoną Coca-Cola — idealnie !

W oczekiwaniu, aż zapali się neon na napisie, zamówiliśmy pizzę i wykorzystaliśmy do zdjęć, zobaczcie na ten zachód, nadal nie możemy się na niego napatrzeć !

3..2..1.. zapalił się !

Wyciągnęliśmy szampana i tu zadziała się magia !

 

 

Jeśli chcecie poznać nasze top miejscówki na sesję narzeczeńska w Lublinie przeskrolluj na sam dół 🙂

Sesja narzeczeńska Lublin — gdzie my robimy nasze top zdjęcia?

Dach Hotelu Victoria

Parking wielopoziomowy w Galerii Olimp – tutaj nasze zdjęcia

Szklany Domek Studio — tutaj zobaczycie więcej zdjęć.
W listopadzie otworzyliśmy naszą prywatną szklarnię do zdjęć, coś, czego jeszcze nie było ! Tutaj mamy nadzieje spełniać fotograficzne marzenia zarówno nasze, jak i Wasze <3