To My.

 Nie umiem się zatrzymać. Uwielbiam kiedy wokół coś się dzieje i ciągle wymyślam sobie nowe wyzwania. Kiedyś najważniejsza była dla mnie praca, dzisiaj choć nadal ważna oddała nieco prym rodzinie. Od roku jestem szczęśliwym mężem Magdy. Wspólnie żyjemy, podróżujemy, śpiewamy w samochodzie i próbujemy okiełznąć naszego psa Hugo. Razem też pracujemy. Magda jest nieoceniona nie tylko jako towarzyszka życia, ale także jako fotograf i edytor. 
Niedawno przeprowadziliśmy się do podlubelskiej miejscowości, gdzie udało nam się uwić całkiem przytulne gniazdko. Z natury nie przepadamy za samotnością, dlatego przez nasz dom ciągle przewijają się przyjaciele i rodzina. Czasami jednak, jak każdy siadamy we dwójkę przed telewizorem i zachwycamy się kinem. Jestem ogromnym fanem Star Wars, oglądałem całą serię mnóstwo razy i ciągle do niej wracam. Bez problemu wymienię Wam PRAWIDŁOWĄ kolejność wszystkich filmów z tego cyklu. 
Co jeszcze warto o mnie wiedzieć? Nałogowo piję kawę, najlepiej smakuje mi w moim ulubionym kubku, z którym wiąże się historia na zupełnie oddzielny wpis… Nie chodzę w dżinsach. Po prostu. Mam problem z rozróżnianiem kolorów (chociaż powiedzmy sobie szczerze – który mężczyzna nie ma?) i nałogowo słucham O.S.T.R.’a. 
Lubię o sobie opowiadać, ale jeszcze bardziej lubię słuchać. Jeśli chcesz porozmawiać – napisz, chętnie poznam Twoją (Waszą) historię. 

Kamil


W najbliższym czasie znajdziecie tutaj kilka ciekawostek z mojego życia. Tymczasowo znajduje się tu tekst zastępczy, za kilka dni dowiecie się o kilku faktach z mojego życie nie związanych z fotografią ślubną.

Magda


Tu niedługo będzie kilka ciekawych zdań na temat mojej żony. Dowiecie się więcej na jej temat, co lubi, jaki jest jej ulubiony film, kiedy chodzi spać 🙂 Chwilo widzicie jeszcze tekst zastępczy.

Napisz do nas!

Macie pytania? Nie krępujcie się i piszcie do nas. Jesteśmy wyluzowani i zawsze otwarci na kontakt z Wami. Jak tylko czas pozwala staramy się odpowiadać jak najszybciej na wszystkie Wasze pytania.