To My.

Niedawno przeprowadziliśmy się do podlubelskiej miejscowości, gdzie udało nam się uwić całkiem przytulne gniazdko. Z natury nie przepadamy za samotnością, dlatego przez nasz dom ciągle przewijają się przyjaciele i rodzina. Czasami jednak, jak każdy siadamy we dwójkę przed telewizorem i zachwycamy się kinem. Nie wybrzydzamy, lubimy zarówno stary dobry western z Johnem Waynem jak i Gwiezdne Wojny 🙂 Uwielbiamy majsterkować, nie ma większej radochy jak zrobić coś samemu. Latem, w dni wolne od ślubów, uwielbiamy spędzać wolny czas w ogrodzie. Ja uwielbiam grillować, a Magda kosić trawę 🙂

Kamil


Nie umiem się zatrzymać.Uwielbiam kiedy wokół coś się dzieje i ciągle wymyślam sobie nowe wyzwania. Co jeszcze warto o mnie wiedzieć? Nałogowo piję kawę, najlepiej smakuje mi w moim ulubionym kubku. Nie chodzę w dżinsach – po prostu. Mam problem z rozróżnianiem kolorów (chociaż powiedzmy sobie szczerze – który mężczyzna nie ma?) – właśnie dlatego ja robię Wam zdjęcia a Magda je edytuje ;).Nałogowo słucham O.S.T.R.’a.

Magda


W 75% składam się ze zdrowego rozsądku, reszta jest nieważna bo i tak większość ma prawo głosu. Zazwyczaj nie oglądam się za siebie. Gdy dostajecie od nas porannego maila lub wiadomość to na 100% ja ! Zdecydowanie wolę wschody słońca niż zachody. Wolny czas to dla mnie spacery po lesie, urządzanie domu, nocne spotkania z przyjaciółmi – if you know what i mean 😉 Przy pracy zazwyczaj słucham backstreet boys – to dzięki nim tak to wyglada !

Napisz do nas!

Macie pytania? Nie krępujcie się i piszcie do nas. Jesteśmy wyluzowani i zawsze otwarci na kontakt z Wami. Jak tylko czas pozwala staramy się odpowiadać jak najszybciej na wszystkie Wasze pytania.