SZKLANY DOMEK STUDIO to jedyne takie miejsce w naszym województwie, nie jest to typowa szklarnia fotograficzna  😉

Tutaj możecie odwiedzić naszego Instagrama 🙂

Stworzone przez fotografów dla fotografów, planując i budując domek, mieliśmy na względzie jak najlepsze światło, ciekawe i różnorodne ujęcia, które będą tutaj powstawać !

Ma powierzchnię ponad 13m2 oraz zawrotną wysokość 4 m.

Od frontu znajduje się taras ze schodkiem o powierzchni 4m2, który śmiało, można wykorzystać do zdjęć. Nad tarasem wiszą sznury girland, co zapewnia klimat, kiedy robi się już ciemno.

W całości wykonany jest z drewna konstrukcyjnego oraz centymetrowego hartowanego szkła — o szyby bez problemu można się opierać, a jeśli nie masz lęku wysokości — pożyczymy drabinę i będziesz mógł/mogła robić zdjęcia przez oszklony dach.

Od wschodu do domku prowadzą podwójne szklane drzwi otwierane do 180 stopni na zewnątrz.

Od strony zachodniej posiada zabudowana ścianę z podwójnie otwieranym na zewnątrz oknem o wymiarach 1,6m x 2m.

W domku położona jest stylowa podłoga w jodełkę. 

Domek posiada ogrzewanie, kontakty na każdym rogu 🙂

W środku na ścianach oraz suficie zamontowane są kurtyny świetlne nadające klimatu, na zewnątrz tak jak już wspominaliśmy czarne sznury girland z przezroczystymi żarówkami o cieplej barwie.

Stoi na naszej działce, nie ma problemu z zaparkowaniem aut, skorzystaniem z łazienki czy przebraniem się w pokoju gościnnym.

Idealnie nadaje się do zrobienia sesji narzeczeńskich i miłosnych 🙂 tutaj przeczytasz dlaczego warto taka sesję zrobić !

Kawkę też zrobimy ! 🙂