Sesja narzeczeńska — czy warto ją zrobić?

 

Zastanawiacie się, dlaczego warto zdecydować się na sesję przedślubną i czy jest to konieczne?
Konieczne oczywiście nie jest, ale zdjęcia zaręczynowe to niepowtarzalna okazja, aby uchwycić Waszą miłość i radość przed poślubieniem ukochanej osoby!

Co najważniejsze jest okazja do poznania fotografa i rozluźnienia się przed obiektywem, zanim nadejdzie dzień Waszego ślubu.

Może Wam się wydawać, że jest to kolejny niepotrzebny wydatek, bo powiedzmy sobie szczerze zorganizowanie ślubu i wesela to nie jest tania zabawa, ale uwierzcie mi, jeszcze nie spotkałem się z parą, która żałowałaby decyzji o popełnieniu sesji narzeczeńskiej 🙂

Nadal nie jesteście przekonani?
Poniżej podajemy kilka argumentów „za” zrobieniem zdjęć narzeczeńskich 🙂

 

1. Odkryjcie swoją fotogeniczną stronę

Jedną z kluczowych części sesji zaręczynowej jest poznanie swojego ciała i tego, jak zostanie uchwycone przed aparatem. Pewnie już macie swoje opinie na temat tego, który profil macie lepszy ;), natomiast profesjonalne, wprawione oko może Wam pomóc w zrobieniu bardziej szczegółowej analizy tego, jak pokazać swoje ciało najlepiej. Domyślam się, że większość z Was od dłuższego czasu nie miała profesjonalnej sesji fotograficznej — nie ma się czego bać ! To naprawdę pomoże Wam czuć się swobodnie przed aparatem w ten wielki dzień 🙂
Myślę, że bycie fotogenicznym to jedno, a pewność siebie przed aparatem to zupełnie inna część układanki. Nawet najładniejsze pary, mogą nie wyjść dobrze, kiedy zjada je stres. Pamiętajcie, że sesja jest dla Was i macie się na niej dobrze bawić !

 

2. Znacie to powiedzenie „praktyka czyni mistrza” ?

Sesja narzeczeńska pozwoli Wam nabrać pewności siebie przed obiektywem, co przełoży się na większy komfort. Zapewne zastanawiacie się, czy przed aparatem wyjdziecie dobrze lub źle oraz jak długo będzie trwała sesja. Cóż, profesjonalna sesja przed ślubem daje przedsmak tego, czego można się spodziewać w dniu Waszego ślubu. Będziecie mieć okazje popracować nad swoim pozowaniem, poczuć się bardziej komfortowo z myślą o tym, że ktoś robi Wam zdjęcia przez cały czas i skupić się tylko na sobie. Uwierzcie mi, że nie jest łatwo skoczyć na głęboką wodę i być fotografowanym praktycznie od rana do późnej nocy. Sesja trwa kilka godzin i jest ona dobrą rozgrzewką przed Waszym wielkim kilkunastogodzinnym ślubnym maratonem .

 

3. Sprecyzowane oczekiwania

Sesja narzeczeńska to idealny moment na określenie swoich oczekiwań względem fotografa, a może bardziej tego, jakie zdjęcia Was interesują. Może Wam się wydawać, że kilka ustawionych portretów to jest to, czego chcecie. Po sesji jednak możecie docenić zdjęcia niepozowane, naturalne, które zostały zrobione i nawet tego nie zauważyliście 🙂 Pamiętajcie, żeby mówić, co Wam pasuje a co nie — dzięki temu na koniec dnia będziemy wiedzieli co tak naprawdę jest dla Was najważniejsze w zdjęciach:)

 

4. Przełamanie lodów

Dla nas najważniejsze podczas sesji jest to, żeby Was poznać, a dla Was jest to idealna okazja, żeby poznać nas. Pierwsze spotkanie pokaże Wam, jak pracujemy, jak radzimy sobie z problemami, gdy się pojawią.
Pamiętajcie, że w dniu ślubu będziecie otoczeni ludźmi, którzy są dla Was najważniejsi, a my będziemy z Wami, żeby to wszystko uchwycić. Musicie się upewnić, że czujecie się dobrze w naszej obecności. My na pewno zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby tak się stało 😉 Sesja narzeczeńska to świetny sposób na przełamanie lodów.

 

5. Sesja narzeczeńska może być doskonałą ozdobą Waszego ślubu

Oprócz plusu jakim jest nabycie wprawy przed aparatem, sesja narzeczeńska niesie ze sobą inne korzyści.Zdjęcia, które od nas otrzymacie, możecie wykorzystać w zaproszeniach ślubnych, księdze gości.My zdjęcie z naszej sesji wykorzystaliśmy jako prezent dla rodziców oraz dziadków drukując je w dużym formacie.Spotkaliśmy się też z ozdabianiem stołów zdjęciami, wykorzystaniem ich na specjalnej tablicy wspomnień.Magnesy z Waszym zdjęciem to też super pomysł na prezenty dla gości !Możliwości jest wiele 🙂

 

6. Fryzura + Make-up

 Każda przyszła panna młoda przed ślubem decyduje się na próbny make-up i fryzurę. Łącząc to ze zdjęciami, można przetestować czy Wasz wybór okazał się trafny.

Mamy nadzieje, że tym krótkim artykułem udało nam się choć trochę przekonać Was, że warto 🙂 Jeśli macie swoje spostrzeżenia lub byliście na sesji narzeczeńskiej napiszcie w komentarzu jak Wam się podobało ? Poniżej umieszczamy kilka wybranych zdjęć z naszych sesji.
Jeśli macie ochotę na sesję narzeczeńską z nami w Lublinie, Warszawie lub dowolnym miejscu w Polsce i jesteście ciekawi ile kosztuje sesja narzeczeńska – piszcie !