NO STRES… czyli słoneczny ogród i Restauracja Endorfina !

Ślub Oli i Rafała pamiętam doskonale. Dzień rozpocząłem od przyjazdu na miejsce uroczystości.

Para Młoda, zgodnie z tradycją zajęła dwa pokoje, w których od rana trwały przygotowania. Jak zawsze najpierw odwiedziłem Panią Młodą. Rozmawiając z Olą nie wyczułem u niej ani grama stresu. Jak zawsze zachwycała swoją przebojowością i otwartością. Warto wspomnieć, że Ola w swojej ślubnej stylizacji postawiła na wygodne tenisówki, odrzucając szpilki! Muszę przyznać, że byłem pod wrażeniem jej podejścia do tematu. Nie starała się udawać kogoś, kim nie jest i postawiła na wygodę i luz!

Potem przyszła kolej na Rafała. Pierwsza myśl, która przyszła mi do głowy, gdy go zobaczyłem? „Ta para ma klasę!” Z Panem Młodym szybko złapaliśmy dobry kontakt, nie miałem problemu z wykonywaniem kolejnych ujęć. Rafał czuł się bardzo swobodnie, dużo się uśmiechał i absolutnie niczym nie stresował.

W PIĘKNYM OGRODZIE

Restauracja Endorfina oraz jej ogród był pięknym tłem do ślubu cywilnego, na który zdecydowali się Ola i Rafał. Trzeba tutaj wspomnieć, że  że to właśnie z tego miejsca odbył się pierwszy w Warszawie lot balonem w roku 1789.W tym miejscu panuje taki spokój, że choć jest się w samym centrum Warszawy można o tym kompletnie zapomnieć !Pogoda tego dnia była naprawdę wspaniała. Wesele w stylu rustykalnym, dopracowane w najmniejszych szczegółach. Najbardziej w pamięci utkwił mi pies Pary Młodej. Ubrany stosowanie do okazji – w cylindrze na głowie, towarzyszył właścicielom podczas ślubu i oczywiście przyjęcia. Niejednokrotnie widziałem, jak polował na smakołyki ze stołu! Jak widać, tego dnia świętować chciał (dosłownie) każdy 😉

TO, CO ZE MNĄ ZOSTANIE

Piękny pierwszy taniec na parkiecie pod gołym niebiem, luźna atmosfera, gra w jenge, pokaz sztucznych ogni i mnóstwo uśmiechu. Tak mogę podsumować to wesele. Taka Para Młoda to skarb dla każdego fotografa. Ola i Rafał byli niesamowicie radośni i otwarci na wszystkie moje wskazówki. Jestem wdzięczny, za to że mogłem im towarzyszyć w tym dniu!

Z tą przebojową parą odwiedziłem Islandię ! Koniecznie sprawdźcie !