Sesja małżeńska – zróbcie sobie prezent ! 

 

Nic nie opisuje pary lepiej niż miejsce, które dla siebie stworzyli. Ostatnio domowe sesje to jedne z naszych ulubionych ! 

Jest to fajna alternatywa dla popularnych outdoorowym plenerów i sesji miłosnych.Pary podczas takich domowych sesji zawsze czuja się swobodnie 🙂Łatwiej jest uchwycić piękno ulotnych chwil życia codziennego, które wszyscy uważamy za cis oczywistego.

Myślę, że super jest robić zdjęcia w cudownych, inspirujących miejscach, ale kameralne sesje odbywające się w domu mają w sobie coś niesamowicie przytulnego.Co prawda trzeba się postarać, aby stworzyć odpowiednią atmosferę, aby para zapomniała, że jest z nimi ktoś jeszcze, ale od czego my jesteśmy 😉

Poniżej nasza sesja małżeńska i kilka kwarantannowych ujęć, które zrobiliśmy sobie sami w naszym domu 🙂.Możecie wierzyć lub nie, ale my tak naprawdę nie mamy wielu wspólnych zdjęć, może dlatego, że fotografia towarzyszy nam na co dzień jako nasza praca i po powrocie do domu już nie mamy ochoty sięgać po aparat.

W ostatnich tygodniach nasza wspólna galeria nieco się powiększyła, z czego oboje bardzo się cieszymy ! Zobaczcie efekty.

 

A może Wy macie ochotę na takie zdjęcia ? Piszcie śmiało 🙂