Karolina i Mateusz – cudowne małżeństwo, do którego mam ogromny sentyment. Z mało którą parą miałem okazję spędzić aż 3 dni, fotografowałem wieczór panieński Karoliny, sesję narzeczeńską oraz ich dzień ślubu i na tym pewnie nie koniec. Oprócz tego, że mieli piękny ślub i wesele, to są porostu świetną parą. Dla mnie dwa przeciwieństwa(w tym dobrym znaczeniu), które idealnie się uzupełniają. Karolina – pełna energii, wdzięku i stylu. Trochę gaduła, zawsze uśmiechnięta. Niepoprawna perfekcjonista, pełna pomysłów.
Mateusz – ewidentnie mniej mówi od Karoliny, ale nie, że mało. Oaza spokoju, dla Karoliny zrobi wszystko.
Na swój ślub wybrali Kościół akademicki pw. Świętego Krzyża w Lublinie. Budowla z XV wieku, w swojej historii pamięta różne czasy. Kościół po wielu przebudowach z zewnątrz jest trochę barokowy, trochę modernistyczny. Karolina postawiła na delikatne akcenty kwiatowe, a prawdziwą dekoracją na ich ślubie było połączenie śpiewu chóru Gospel i gry kwartetu smyczkowego.
Wesele odbyło się w Hotelu Fokus w Lublinie. Piękny pierwszy taniec, świetne jedzenie, przepyszny tort i wieczorna sesja przy pergoli. Zobaczcie sami skrót ze ślubu Karoliny i Mateusza.

Lokalizacja: Hotel Focus, Lublin
Suknia ślubna: Madonna
Tren: Viola Piekut
Smoking: Lancereto
Oprawa florystyczna: Fiore Lublin
Oprawa muzyczna w kościele: kwartet smyczkowy Anima, chór Gospeople
Wideo: RK Wedding
Muzyka na sali: Fraglesi
Make up: Nina Gospodarek
Fryzura: Irena Bzdoń, SALON SYRENA
Tort i słodkości: Yummy Sweets
Papeteria ślubna: Co nieco papieru