Wesele w stylu boho, czyli wymarzony dzień Edyty i Dominika 🧡

Zdradzimy Wam na początku, że tym weselem trochę się stresowaliśmy, czy ktoś tutaj wie, kiedy fotograf ślubny stresuje się przed zleceniem ?
– kiedy ma fotografować ślub innego fotografa !
I tutaj macie już odpowiedź, co wywołało u nas te emocje.
Teraz możemy zdradzić, że to Panna Młoda Edyta jest świetnym fotografem i razem z Dominikiem zaprosili nas oboje, żebyśmy towarzyszyli im w tym pięknym dniu.
Jako że koleżanka po fachu organizuje swój ślub, wiedzieliśmy, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, z klasą i w pięknym stylu !
Dominik — pan młody — to młody strażak — nie zabrakło wiec szpaleru pod kościołem, kolegów z jednostki w mundurach i oczywiście bramy strażackiej :)

A właśnie ! Zapomnieliśmy dodać, ze wszystko odbywało się na południu Polski, w krainie gdzie jeździ się po serpentynach i wszystko jest bardzo wysoko 🏔

To już nasz drugi raz w okolicach Laskowej a trasa nadal nas zaskakuje — tak to już jest, jak w góry jadą ludzie z wyżyny 😂 jak tak dalej pójdzie z tymi naszymi wyjazdowymi ślubami trzeba będzie sprawić sobie auto z napędem 4×4 🚗

Wracając do 21 maja — wszystko było tak jak trzeba, tak że niemal samo się fotografowało, kolory ziemi, suszone trawy, wszędzie zawieszone klimatyczne lampki.
Począwszy od samej pary młodej, pięknie przygotowanych dodatków, CUDOWNEJ sukienki Edyty, kremowego garnituru Dominika, stylizacji druhen niczym z amerykańskiego wesela, klimatycznego kościoła, kwiatów, sali, rustykalnych foteli do zdjęć i wielkiego księżyca na sali tanecznej !
A zapomnielibyśmy o szalonym otwieraniu szampana jakoś przed północą i pryskaniu nim bez opamiętania !
Ten dzień i ta noc zostaną z nami na długo — zobaczcie sami !

Dziękujemy za współpracę — bez tych tutaj tak pięknie wszystko by nie wyszło.

Sala – DWÓR W BRZEŻNEJ
Sukienka – AVENUE | 22
Garnitur – KRAVIEC
Dekoracje – STROJONE
Oświetlenie – RUSTIC ILLUMINATIONS
Makeup – KLAUDIA MICHURA