Kiedy podpisywaliśmy umowę z Justyną i Maćkiem, nie do końca wiedzieliśmy, czym ten cały ślub humanistyczny jest oraz z czym to się je.

To, co najbardziej nas poruszyło to bardzo osobisty charakter tego wydarzenia, któremu towarzyszy niesamowity spokój. Nikt nie patrzył na zegarek, wczuwał się w ten dzień i emocje.

Justyna i Maciek chcieli, aby ich ceremonia była w pełni dopasowana do nich samych. Przygotowali własne przysięgi, a że są jedną z najlepiej dobranych par, jakie poznaliśmy, możecie sobie wyobrazić, jak bardzo wzruszająca była to chwila, kiedy zaczęli je odczytywać — serio wzrusz totalny !

Skoro ślub humanistyczny to i przyjęcie w rytmie slow — pokochaliśmy takie rozwiązania ślubne miłością bezgraniczną !

Bez zbędnej spiny, ze wzruszającymi (znowu!) toastami przygotowanymi przez tatę panny młodej oraz tatę pana młodego i super zabawą.

Oczywiście samo miejsce idealnie wpasowało się w klimat tego dnia — już nie raz mieliśmy okazję gościć w Boathouse i niezmiennie uwielbiamy za wnętrza, światło, przestrzeń oraz okolicę !

Co do ślubów humanistycznych to życzylibyśmy sobie jak najwięcej takich w przyszłości !

Także Ślub Humanistyczny Joanna Humerczyk mamy nadzieję do szybkiego zobaczenia !

Na sam koniec musimy wspomnieć o całym sztabie super utalentowanych, zorganizowanych i pełnych pasji osób, bez których ten dzień nie byłby jednym z naszych ulubionych w 2020 :

Miejsce – Restauracja Boathouse

Dekoracje – Warszawianki Kwiaciarnia Eventowa

Ceremonia – Ślub Humanistyczny Joanna Humerczyk Włosy – Irek Kłembokowski 

Suknia – Retro Me

Foto Bus – The CarBar

Make up – MonikaP

Papeteria – BrodaZaprasza

Macie pytania o ten rodzaj uroczystości ? Piszcie 🙂