Sesja narzeczeńska w Warszawie to dla fotografa ślubnego nie lada wyzwanie, bo chyba już wszystko, co oryginalne zostało na ten temat powiedziane i sfotografowane. Asia i Paweł należą do osób, do których powiedzenie spiesz sie powoli pasuje idealnie, czemu ? Ze swoją sesją narzeczeńska wcale się nie spieszyli ! Umówiliśmy się na nią na cztery dni przed ich ślubem, czyli totalnie na spontanicznie. My spontan lubimy i z doświadczenia wiemy, że takie zdjęcia wychodzą najlepiej ! Asia jako PRO organizatorka wszystkiego pięknie tę sesję narzeczeńska w Warszawie zaplanowała, chociaż nie miała na to dużo czasu :) Spotkaliśmy się u nich na szybką kawę, zabraliśmy outfity (tak dobrze czytacie — liczba mnoga ! ) i ruszyliśmy do pierwszej lokalizacji.

Sesja narzeczeńska w Warszawie punkt pierwszy

Soho Factory, czyli serce kreatywnej Pragi. Industrialne, bardzo fotogeniczna miejsce, mieści się tu galeria neonów, na każdym rogu znajdziecie ceglane ściany, czarne spoty idealne na zdjęcia ! Takie miejsce ma swój niepowtarzalny klimat, który wymusza troszeczkę stylistykę sesji. Do tego miejsca idealnie pasowały czarne stroje, skory i wysokie obcasy ! Nie obyło sie tez bez szampana w końcu było co świętować. Dla pewności kupiliśmy czerty butelki, bo nikt nie sądził, że Paweł szampany otwiera jakby zawodowo (czyt. Wystrzelił idealnie za pierwszym razem ;)

Sesja narzeczeńska w Warszawie punkt drugi

Widok na Pałac Kultury i Nauki — takie zdjęcie to totalny klasyk, jeśli chodzi Warszawę ! Szybkie parkowanie i zabraliśmy się za foty, nie pamiętamy która była godzina, ale dla nas szczęśliwa — wyjątkowo mało aut — co poskutkowało ekspresowym tempem ! Oczywiście była zmiana otfitow na bardziej eleganckie Takie sesje możemy wykonywać codziennie, Asia i Paweł mieli w sobie tyle swobody i luzu, że pracowało nam się z nimi jak z rasowymi modelami !

Sesja narzeczeńska w Warszawie punkt trzeci

Dach — znaleźć w Warszawie dach na sesje to nie lada wyzwanie ! Naszym modelom na szczęście się udało ! To już ostatni punkt naszej fotograficznej przygody, wiec Asia i Paweł przebrali się w bardziej casualowe rzeczy. Zdjęcia na dachu o zachodzie — chyba każdy fotograf marzy o takich !   Jeśli macie ochotę zobaczyć więcej sesji narzeczeńskich lub miłosnych zapraszamy do odwiedzenia zakładki BLOG 🙂