Sesja na zamku w Mosznej to było marzenie Kasi i Adama !

Odezwali się do nas jakiś rok przed planowaną sesja z zapytaniem, czy bylibyśmy chętni, żeby uwiecznić dla nich ten dzień, nie udało nam się spotkać na ich ślubie, ale pleneru z nami nie odpuścili :)

Może zacznijmy od samego miejsca — Zamek w Mosznej, zawsze kojarzył nam się z takim klimatem iście z Harrego Pottera — bardzo przypomina Hogward. Sesja na zamku w Mosznej z Kasią i Adamem to był pierwszy raz, kiedy tam byliśmy !

Przed dniem sesji pogoolowaliśmy sobie trochę to miejsce, bo zawsze lubimy się w jakiś sposób przygotować do sesji w nowej lokalizacji :)
Na pewno od razu rzuca się w oczy niespotykany charakter tego miejsca, kiedy patrzycie na ten zamek pierwszy raz, to nie do końca wierzycie, że znajduje się on w Polsce !
Jadąc do zamku wiedzieliśmy ze częściowo jest wvremoncie, po dojechaniu na miejsce okazało się, że ten remont obejmuje spora część zewnętrzna zamku ! Co utrudniło nam trochę zadanie :D
Przez to, że nie mogliśmy wykorzystać w pełni potencjału zamku na zewnątrz, skorzystaliśmy z jego uroków w środku ! Na zdjęciach możecie zobaczyć piękne pokoje oraz niesamowitą palmiarnię, w której światło i ogromne rośliny pięknie zrobiły tło do zdjęć :)

Podsumowując plener na zamku w Mosznej to był bardzo dobry pomysł ! Kasia i Adam świetnie nam zapozowali, pogoda dopisała i mamy świetne zdjęcia z tego miejsca :)