Eleganckie wesele w Pałacu Żelechów

Pałac Żelechów to idealne miejsce do zorganizowania eleganckiego wesela, przekraczając próg, ma się wrażenie, że cofnęło się w czasie, komnaty niczym z bajki o kopciuszku, ogromny ogród a do tego spa.

Ida i Cezary to wyjątkowa para, dobrze zorganizowana i znająca swoje oczekiwania, zaangażowana w ślub i wesele czego efekty możecie zobaczyć na zdjęciach :)
Otwarci, uśmiechnięci — czyli tacy, jakich lubimy najbardziej :)

Przygotowania Idy, jej mamy oraz głównej druhny odbyły się w przepięknej komnacie, zaletą takich przygotować w pałacowych pokojach jest ich wielkość — są ogromne ! Taka przestrzeń to dla fotografa bajka ! Zazwyczaj standardowe przygotowania Panny Młodej, jak i Pana Młodego odbywają się w zwyczajnym pokoju — tutaj przestrzeni było aż nadto, co możecie zobaczyć poniżej na zdjęciach z przygotowań. Na nas największe wrażenie zrobiło ogromne pałacowe lustro !

Cezary w trakcie przygotowań Idy relaksował się ze swoim drużbą w pałacowym spa-to naprawdę ogromny plus tego miejsca !
Przygotowania Pana Młodego również odbywały się w komnacie, po ubraniu się i zrobieniu standardowych zdjęć przyszedł czas na toast z drużbą na tarasie !

Nie mogło również zabraknąć first looka :)

Po ceremonii goście udali się na garden party, z koktajlami, przystawkami i muzyką graną przez kwartet smyczkowy w tle.

Ogród w Pałacu idealnie sprawdził się jako miejsce do rozpoczęcia przyjęcia.

Goście oddali się rozmowom i odpoczywali przed zabawą, która miała rozpocząć się już po zmroku — to według nas super pomysł, taki chill w amerykańskim stylu !

Pogoda pozwoliła nam też zrobić szybki plener w trakcie przyjęcia z zachodem w tle.